Služby pre klientov

Naša filozofia je založená na dlhodobej spolupráci medzi prenajímateľom a klientom. Sme presvedčení o tom, že klient sa má sústrediť na podstatu svojho podnikania a operatívu nechať na kompetentných. Aj preto v BC KERAMETAL poskytujeme širokú škálu podporných služieb, ktoré Vám umožnia odbúrať operatívu a venovať sa rozvoju Vašej spoločnosti.


Konferenčné služby

Pre klientov je zabezpečený plný konferenčný a rokovací servis. K dispozícii je konferenčná miestnosť s kapacitou 46 ľudí. Konferenčné priestory sú plne klimatizované a vybavené moderným technickým vybavením. V rámci doplnkových služieb je možné zabezpečiť špeciálne ozvučenie a konferenčný systém. Konferenčná miestnosť je vybavená zázemím na poskytovanie teplých a studených nápojov, v prípade požiadavky pre Vás radi zabezpečíme studený catering. Okrem veľkého konferenčného servisu sú k dispozícii aj dve malé rokovacie miestnosti s kapacitou 12 ľudí, veľká rokovacia miestnosť s oválnym stolom pre 28 ľudí a PC učebňa pre 12 až 16 poslucháčov.

Poštové služby

Pre klientov zabezpečujeme poštové služby, ktoré hlavne šetria čas a znižujú operatívnu záťaž firmy. Radi za Vás spracujeme a odnesieme zásielky na poštu, na základe splnomocnenie preberieme poštu, zabezpečíme donášku pošty z poštového priečinka.

IT služby

Moderná infraštruktúra v BC KERAMETAL nám umožňuje poskytovať kvalitné IT služby, pričom naša ponuka zahŕňa vysokorýchlostné pripojenie na internet, server housing a mailové/webové/doménové služby. Máme vlastné optické pripojenie do internetu s dostatočnou kapacitou na splnenie aj tých najnáročnejších požiadaviek. Ako oprávnený registrátor .sk domén (KMRE-0001) Vám ponúkame rýchlu, bezstarostnú registráciu a prevádzku domén so širokou škálou podporných služieb.

Telekomunikačné služby

V rámci telekomunikačných služieb majú klienti možnosť využívať digitálnu ústredňu Alcatel, ktorá umožňuje prevádzkovať digitálne a analógové linky. Na požiadanie Vám radi poskytneme kvalitné koncové zariadenia značky Alcatel.

Stravovanie a občerstvenie

V BC KERAMETAL nájdete dve prevádzky, ktoré zabezpečujú občerstvenie a stravovanie. Samoobslužnú zónu BC KERAMETAL a dennú reštauráciu PAUSA Cafe Restaurant. Samoobslužná zóna BC KERAMETAL sa nachádza vo foyér hlavného vstupu. V ponuke nájdete teplé nápoje, studené nápoje a drobné pochutiny. PAUSA Cafe Restaurant sa nachádza na 1. poschodí v časti Anex. V ponuke je výber jedál á la card a taktiež podľa týždenného menu. Všetky stravovacie zariadenia sú prístupné pre klientov Biznis Centra KERAMETAL a externých návštevníkov.

Reprografické služby

Recepcia BC KERAMETAL pre Vás zabezpečí tlač, kopírovanie, obálkovanie a iné office služby na základe Vašich požiadaviek.

Parkovanie

Pre klientov BC KERAMETAL je k dispozícii 140 vyhradených parkovacích miest. Vstup na parkovisko je kontrolovaný, pričom klient má k dispozícii kartu resp. diaľkové ovládanie na vstup. Dlhodobý prenájom parkovacieho miesta je výhradne určený pre klientov BC KERAMETAL. V rámci objektu je k dispozícii aj návštevné parkovanie v hodinovej sadzbe 4,- EUR s DPH.

Prevádzkové služby

Naši skúsení a šikovní majstri rýchlo a kvalitne vykonajú drobné opravy, presťahujú, odstránia bežné poruchy a taktiež vykonajú stavebné úpravy podľa Vašich požiadaviek.