Prenájom nebytových priestorov

Administratívny komplex Biznis Centra KERAMETAL je charakteristický svojou stupňovitou siluetou a od roku 1973 je neodmysliteľnou súčasťou mestskej časti Bratislava - Ružinov. Objekt je situovaný v širšom centra mesta na Jašíkovej ulici, s výbornou dostupnosťou a s napojením na hlavné mestské dopravné uzly. V dostupnej vzdialenosti sa nachádzajú zastávky MHD so siedmymi autobusovými (66, 78, 96, 511) a električkovými (9, 14) linkami. Stavebné riešenie objektu je založené na samostatných poschodiach s rôznou dĺžkou, ktoré poskytujú k prenájmu kancelársky priestor s rozlohou od 16 do 750 m2. Jednotlivé poschodia tvoria samostatný celok a majú vlastný chránený vstup na bezkontaktnú čipovú kartu. Pred vstupom do centrálnej chodby je komunikačný priestor umožňujúci prístup k schodištiam, sociálnym zariadeniam a výťahom (2 osobné a 1 nákladný výťah). Každé poschodie je rozdelené pozdĺžnou chodbou na dve časti, s kanceláriami po oboch stranách.


Kancelárske priestory

Ponuka kancelárskych priestorov v BC KERAMETAL je založená na základnom module o veľkosti 16,5 m2. Moduly je možné zväčša prepojiť a získať tak kanceláriu o rozmere 33,0 m2. Na požiadanie klienta je možné vykonať aj rozsiahlejšie stavebné úpravy na dosiahnutie otvoreného priestoru. Kancelárie sú spravidla vybavené klimatizáciou s vlastnou reguláciu, vstavanými skriňami, podlahu tvorí lepený koberec, pričom na želanie je možná akákoľvek iná úprava (drevené parkety, pvc krytina, laminátové parkety). V každej kancelárii je štandardne pripojenie na digitálnu telefónnu ústredňu a internetové pripojenie.

Skladové priestory

V rámci BC KERAMETAL sú k dispozícii aj skladové priestory. Nachádzajú sa na viacerých miestach objektu (prízemie, 1. suterén, 2. suterén). Rozlohy skladových priestorov sú od 10 m2 do 135 m2, pričom je možnosť voľby medzi vykurovaným a nevykurovaným skladom. Bezbariérový prístup ku skladom je zabezpečený priamo z parkoviska.

Konferenčné priestory

Ponuku konferenčných priestorov tvoria konferenčné a zasadacie priestory. K dispozícii je konferenčná miestnosť s kapacitou 46 ľudí. Konferenčné priestory sú plne klimatizované a vybavené moderným technickým vybavením. V rámci doplnkových služieb je možné zabezpečiť špeciálne ozvučenie a konferenčný systém. Konferenčná miestnosť je vybavená zázemím na poskytovanie teplých a studených nápojov, v prípade požiadavky pre Vás radi zabezpečíme studený catering. Okrem veľkého konferenčného servisu sú k dispozícii aj dve malé rokovacie miestnosti s kapacitou 12 ľudí, veľká rokovacia miestnosť s oválnym stolom pre 28 ľudí a PC učebňa pre 12 až 16 poslucháčov.

Parkovanie

Pre klientov BC KERAMETAL je k dispozícii 140 vyhradených parkovacích miest. Vstup na parkovisko je kontrolovaný, pričom klient má k dispozícii kartu resp. diaľkové ovládanie na vstup. Dlhodobý prenájom parkovacieho miesta je výhradne určený pre klientov BC KERAMETAL. V rámci objektu je k dispozícii aj návštevné parkovanie v hodinovej sadzbe 4,- EUR s DPH.